Nice Robus 600

Код товару
167

Немає в наявності
Безкоштовна доставка

Ціна: 0 грн.

Опис

Особливості застосування відомого недорогого італійського електроприводу Nice Robus 600 для воріт


Популярність і європейська «прописка» бренду, відносна дешевизна модельної лінійки роблять привід Nice Robus 600 досить популярним у нас. Характеристики заявлені досить привабливі, функціональність дійсно широка, дизайн цілком стильний. Але варто перевірити, як буде вести себе ця італійська техніка в далеко не середземноморському кліматі України.

У комплектацію можуть входити лише найнеобхідніші елементи, але придивіться і до рекомендованих аксесуарів - вони дійсно можуть зробити його зручнішим для використання техніки і безпеку.

ECO - комплектація автоматики Nice Robus 600

Електропривод Robus 600 з вбудованим блоком управління RBА3 і монтажним набором
1 шт
OXI вбудовується приймач
1 шт
Пульт дистанційного керування NICE ON2E
2 шт
Зубчаста рейка, модуль 4
4 м

MAXI - комплектація автоматики Nice Robus 600

Електропривод Robus 600 з вбудованим блоком управління RBА3 і монтажним набором
1 шт
OXI вбудовується приймач
1 шт
Пульт дистанційного керування NICE ON2E
2 шт
Зубчаста рейка, модуль 4
4 м
Сигнальна лампа MLBT
1 шт
Фотоелементи безпеки MOFB
1 пара
Резервна акумуляторна батарея PS124
2 шт
Ключ вимикач MOSE
1 шт

Далі розглянемо елементи комплектації, характеристики і будова самого приводу. Для швидкого переходу до інформації, що цікавить огляд розбитий на розділи:

  • Обов'язкові елементи комплектації і корисні аксесуари
  • Основні технічні характеристики моделі Nice Robus 600
  • Коригування області застосування моделі в нашій країні
  • Пристрій приводу: аналізуємо вузли і матеріали
  • Можливості блоку управління
  • Висновки та рекомендації

 

Ми напряму працюємо з виробниками з Європи і Азії, тестуємо найрізноманітніші приводи, спілкуємося з нашими клієнтами, тому співпраця з нами може стати дійсно вигідним для Вас:

  • оптові ціни без накруток на будь-яку обрану Вами техніку - ніяких переплат;
  • оплата при отриманні - відсутність фінансових ризиків;
  • організація доставки - вибираєте лише зручне відділення вантажоперевізника з числа запропонованих нашими консультантами;
  • особливі умови покупки завдяки регулярним знижкам і акцій.

Скористайтеся рекомендаціями наших експертів, тоді на підібрану ними автоматику отримаєте:

  • «Рік тест драйву» з можливістю повернути не сподобався «б / у» техніку - зможете відшкодувати повну вартість;
  • допомога в монтажі своїми руками: попередня настройка, покрокова інструкція в подарунок, консультація монтажника по телефону - Ви гарантовано встановіть самі, будете впевнені в якості та заощадите близько 50 євро;
  • гарантійне і післягарантійне обслуговування в нашому сервісному центрі.

Для відвідувачів даного сайту доступна безкоштовна консультація експертів по електронній пошті або телефону: залиште своє питання і адреса e-mail або телефон для передзвону. Економте свій час - отримуйте важливу Вам інформацію швидко, в стислому вигляді, з аргументами, але без реклами і нав'язування.

Обов'язкові елементи комплектації і корисні аксесуари

Головною частиною автоматики є сам привід і блок управління. Вони і визначають, на що може бути здатна система в цілому: скільки сил і функцій передбачено. Ті чи інші аксесуари дозволяють реалізувати закладені виробником можливості.

У моделі Nice Robus 600 є вбудований блок управління RBА3, так що підключати плату до електромеханічної частини приводу вже не буде потрібно.


Одного приводу не достатньо, щоб автоматизувати ворота. Так пристроєм необхідно управляти, що зручніше за все робити за допомогою пультів дистанційного керування та радіоприймача, хоча є й інші варіанти (ключі-вимикачі, кодові клавіатури, зчитувачі магнітних ключів і транспондерних карт і т.д.)

За замовчуванням в комплект включається саме дистанційне керування - пара пультів ON2E і вбудований радіоприймач OXI. Але Ви можете замовити будь-яку кількість пультів: для всіх членів сім'ї плюс хоча б один запасний. Модельний ряд компанії Nice не обмежений цими примірниками - можна вибрати інші моделі при необхідності і навіть замінити їх більш дешевими китайськими аналогами хорошої якості.


Ще одним обов'язковим елементом комплектації є зубчаста рейка. Дуже мало хто з виробників включає її в базовий набір. Це не дивно - для різних воріт потрібно різну кількість матеріалу. Розрахунок простий: додаєте до ширини проїзду ще 1 метр - і отримуєте потрібну довжину рейки. Матеріал йде метровими «відрізками», так що переплачувати за «відрізані» метри не треба буде - підбираєте стільки, скільки потрібно.

За замовчуванням ми пропонуємо 4 м сталевий зубчастої рейки (полімерну не продаємо принципово - вона не розрахована на наш клімат). Якщо Ваш проїзд більше 3 м шириною, то замовте додаткові елементи.


Вищевказана комплектація є мінімальною для автоматизації. Але є можливість зробити роботу системи більш оптимальної і безпечної. Для цього варто придбати ще кілька аксесуарів.

Найбільш важливими пристроями безпеки є фотоелементи. Саме ці датчики дозволяють включити реверс, якщо при закриванні на шляху стулки виявиться перешкода. І спрацюють вони не після зіткнення стулки з перешкодою, а при перетині останньої інфрачервоного променя, який з'єднує передавач і приймач, розташовані по різні боки проїзду. Так що не вчасно вискочив біля стулки дитина або заїхав слідом за Вами автомобіль дружини під удар не потраплять, навіть злякатися не встигнуть - техніка сама оперативно зреагує.


Варто відзначити, що пропонована модель фотоелементів MOFB ще і виглядає дуже привабливо, так що тільки прикрасить екстер'єр.

Ще одним пристроєм безпеки є сигнальна лампа. Сповістити оточуючих про те, що поблизу діє механізм, просто необхідно - вони будуть уважніше і не потраплять ні під удар стулки, ні під «випірнув» з безшумно відкритих воріт автомобіль. Особливо важливо це при поганій видимості: вночі, в туман, дощ або снігопад.

У виробника є кілька моделей сигнальних ламп: класичні помаранчеві, а також білі. Пропонована модель сигнальної лампи MLBT має білий плафон і вбудовану антену, яка збільшить радіус дії пультів до 200 м. Може бути задіяний режим миготіння, але доступний і режим підсвічування, щоб перетинати лінію воріт було максимально зручно і безпечно.

До того ж з даною моделлю приводу лампа може виступати ще і як інформатора про необхідність проведення ТО або нещодавно трапився збій в роботі. Привід робить самодіагностику, а сигналізація з характерним миготінням (8 видів індикації) не просто сповістить про проблему, а й «підкаже», на що саме звертати увагу.


Привід Nice Robus 600 оснащений низьковольтним двигуном. Це дає можливість встановити автономне живлення. Акумуляторна батарея PS124 встановлюється всередину приводу і легко підключається завдяки універсальній шині BlueBUS. При відсутності напруги в загальній електромережі автоматика самостійно перейде на живлення від батареї, а при відновленні звичайного режиму не тільки переключиться на харчування від мережі, але і підзарядить акумулятори. Привід завжди буде слухняний команді з пульта або іншого пристрою управління, не треба буде розблокувати привід і відкривати ворота вручну.


В якості додаткового пристрою управління зручно використовувати ключ-вимикач MOSE. Цей пристрій встановлюється стаціонарно в межах досяжності (але краще в непомітному для сторонніх осіб місці, так як пластиковий корпус можна розбити), і при відсутності брелока, сіла батарейці чи інших форс-мажорних обставин дозволяє відкрити ворота без перекладу в ручний режим.

Звичайно, можна замінити пульти ключем-вимикачем або іншим пристроєм управління, однак це все ж не настільки зручно, як пульти дистанційного керування. Краще використовувати такі системи паралельно, щоб вони доповнювали один одного.


Всі аксесуари виробництва Nice виглядають дійсно привабливо. Вибір пристроїв досить широкий, ціни доступні. Але ще більш здешевити систему можна китайськими пультами, лампами, фотоелементами та іншими аксесуарами. При правильному виборі працювати вони будуть не гірші, функціональність не знизять, але дозволять заощадити.


Іншою стороною медалі є необхідність контролю, що саме пропонують в комплектації різні постачальники, щоб під виглядом брендових не купити дешевші аналоги: радість від знахідки вигідної ціни зміниться розчаруванням від обману. Змінювати щось має право лише Ви на свій розсуд. А ми можемо порекомендувати перевірені моделі при необхідності.

Телефонуйте - дізнайтеся про доступні комплектаціях більше.

Основні технічні характеристики моделі Nice Robus 600

Паспортні характеристики моделі дозволяють представити її можливості і порівняти дані з іншими відповідними приводами.


Як бачимо, Nice Robus 600 вимагає живлення від звичайної електромережі для плати, але на мотор і аксесуари надходить низьковольтне харчування 24 В постійного струму. Плюс такого підходу в тому, що отримуємо електробезпеки систему з можливістю використовувати акумулятори. Мінус - потужність зазвичай нижче, ніж у двигунів з живленням від мережі 220 В, чутливість до перепадів напруги підвищена - стабілізатор напруги просто необхідний.

Привід встановлюється під відкритим небом, але клас захисту IP44 гарантує, що бризки води у всіх напрямках і пил більше 1 мм в діаметрі всередину корпусу не проникнуть і механізму не зашкодять.

Теоретично привід розрахований на стулку вагою до 600 кг і довжиною до 8 м. Розберемося, як правильно слід розуміти дані значення і чому в рекомендованих «межах» цифри вже вдвічі нижче.

Коригування області застосування моделі в нашій країні

Бренд Nice продається по всьому світу, в країнах з різним кліматом і перевагами в конструкції воріт. І якщо, скажімо, бамбукова стулка метрової висоти в субтропіках приводом переміщається з легкістю, то для двометрової в висоту металевою стулки з товстим шаром льоду в нашій країні сил цього ж приводу може і не вистачити, навіть якщо довжина і маса будуть «втискуватися» в граничні значення. Так що без коригування не обійтися.

Максимальні і допустимі межі застосування моделі

Як максимальних значень в таблиці вказані вага 600 кг, довжина 8 м, інтенсивність 40% з обмеженням 100 циклів на добу. Даний показник інтенсивності свідчить про побутовому призначення моделі: більшу частину часу привід повинен відпочивати, навіть в години пік працювати мотор може не більше 40% часу (4 хвилини з умовних 10 на роботу, 6 - на відпочинок).

Максимальні значення - це якась межа, який перетинати неприпустимо. Більш того, він не враховує інших навантажень. Це як в поході: підняти можна дуже важкий рюкзак, бігати можна дуже швидко, але з рюкзаком на спині особливо не розженешся і далеко не втечеш.

Так що невагома стулка може бути довгою, я важка повинна бути зовсім короткою: для нормальної роботи потрібен певний баланс довжини і ваги без наближення до крайнощів. До того ж збільшення габаритів впливає на інтенсивність і швидкість роботи. Виробник призводить в документації обмеження в зв'язку з цим:


Як бачимо, збільшення одного з параметрів тягне за собою зниження за іншими. Для коректної роботи автоматики потрібен певний баланс величин. І це в ідеальних умовах, коли додаткових навантажень немає.

Тепер порівняємо умови того ж Середземномор'я і наш клімат. У теплих країнах вага стулки можна вважати постійним, причин для погіршення ходу стулки не спостерігається. У нас стулка може обледенеть по всій поверхні, в нішах і на декоративних поверхнях снігу і льоду налипає підвищену кількість, так що взимку ворота можуть стати в 2-3 рази важче. Мороз здатний погіршувати рух роликів, якщо мастило застосовується не низькотемпературна, стулка «пригальмовує» про шар снігу при русі, вітер здатний збивати траєкторію руху і підвищувати тертя, та й для відриву примерзшей стулки додаткові зусилля потрібні.

Розрахувати досконально все до єдиної додаткові навантаження досить складно, тим більше що вони можуть «трапитися» все одночасно плюс щось не враховане. Для первісної оцінки того, наскільки підійде привід даними воріт іноді ділять максимальні паспортні параметри навпіл (якщо стулка дуже фактурна, і часто покривається льодом, то на три). Виходить, що граничними значеннями для моделі будуть вже не 600 кг і 8 м, а 300 кг і 4 м.

Можете самі оцінити, наскільки Ваші ворота «вписуються» в допустимі для даної моделі межі, а можете проконсультуватися у наших фахівців, заодно дізнатися альтернативні варіанти, щоб було з чого вибирати. Ви отримаєте тільки об'єктивну інформацію без нав'язування чого-небудь. Коли і що купувати - вирішувати Вам, але дізнатися думку професіонала зайвим не буде.

Контроль умов експлуатації: якість воріт і температурні обмеження

Будь-привід для воріт встановлюється тільки на добре збалансовану відрегульовану стулку з легким ходом. Автоматика не розрахована на те, щоб рухати тугі, пригальмовує, виляющие або заклинює ворота. Так що перед установкою приводу (а також періодично в ході його експлуатації) слід переконатися, що для переміщення стулки не буде потрібно багато зусиль, хід рівномірний, плавно загасаючий, а при зупинці стулки не спостерігається її кочення через перекоси.

Неякісні ворота прискорюють знос автоматики і можуть викликати поломки. Так що в першу чергу треба довести до розуму саме їх. Створити нові ворота можна максимально пристосованими до автоматизації, тим більше що зараз можна не просто купити якісну вітчизняну фурнітуру, А й отримати разом з нею докладні інструкції по монтажу і навіть персональний розрахунок матеріалів. З готовими також іноді регулювання не допомагає, тому потрібна заміна фурнітури. Але це вийде дешевше, ніж потім міняти і фурнітуру, і згорілу автоматику.

Робочі температури моделі вказані в рамках від -20 ° С до + 50 ° С. Це означає, що виробник гарантує стабільну роботу обладнання саме в даних межах, на роботу за межами діапазону техніка не розрахована. З огляду на, що в механізмі використовується технопластік, до даної рекомендації треба прислухатися.

Насправді подібні рамки пишуть на більшості приводів, хоча багато хто працює чудово в куди більш жорстких умовах. Спостереження протягом півтора десятків років за різними моделями автоматики в нашій країні дозволяють впевнено сказати, що металеві редуктори спокійно переносять і сильні морози, і перегрівання - металу це не шкодить. А ось механізми з пластиком більш чутливі до температурного режиму.

Дійсно, у більшості полімерів навіть при невеликих короткочасних порушеннях можуть помінятися властивості: мороз сильніше -20 ° С може зробити матеріал крихким, через що він ламається, а прямі сонячні промені «розтоплюють» пластик, роблять його пластичним, тому деталі просто деформуються і не можуть більше виконувати свої завдання.

Для нашої країни полімери - не найкращий варіант, тому що зниження температури нижче допустимої позначки зрідка буває навіть на півдні, а влітку сонце може розжарити предмети до + 60 ° С (асфальт стає подібним пластиліну при перевищенні цього порога).

Привід Nice Robus 600 влітку необхідно затінювати від впливу прямих сонячних променів, а взимку при сильних морозах варто подбати про його утеплення, щоб знизити ризик поломки. З таким підходом автоматика зможе витримати наші кліматичні умови. Якщо ж морози - норма для Вашого регіону, краще відразу підбирати моделі з повністю металевим редуктором.

Вибір типу кінцевих вимикачів

Nice Robus 600 поставляється в двох модифікаціях RB600 з електромеханічними кінцевими вимикачами і RB600P з індуктивними (безконтактними). Перший дешевше, але розрахований на країни, де немає снігу і льоду, але для нашого клімату він не підходить. Поясню.

Кінцеві вимикачі необхідні для своєчасного відключення двигуна в момент повного закривання або відкривання. На зубчастої рейки розташовують два кронштейна, які підходять до приводу якраз в кінцевих точках маневру, де і активують датчик.

У механічної системі кінцевих вимикачів датчиком виступає перемикач: дві мікрокнопка і пружина між ними. Відхилення пружини кронштейном призводить до натискання кнопки з протилежного боку, що і служить сигналом для блоку управління зупинити рух.


У теплих країнах такий варіант буде діяти безвідмовно, там більш дорогі технології не потрібні. Але в країнах зі сніговими зимами, як у нас, лід і сніг будуть натискати на пружину коли попало, кнопки можуть примерзати, знос пружини буде підвищеним. Автоматика буде отримувати некоректні сигнали, так що доведеться регулярно відігрівати датчик феном і чистити зубчасту рейку.

У магнітних і індукційних системах кінцевих вимикачів механічного контакту немає: датчики реагують на магнітне або індукційне поле кронштейнів. Такі системи дорожче, але їх установка у нас цілком виправдана: зносу датчикам практично немає, зовнішні умови з пантелику збити їх не можуть, автоматика при будь-якій погоді працює без збоїв.

У зв'язку з цим рекомендується встановлювати саме модифікацію RB600P з індукційними кінцевими вимикачами.

Пристрій приводу: аналізуємо вузли і матеріали

Nice Robus 600 і всі аксесуари бренду зовнішній вигляд мають цілком привабливий - дизайнерський відділ працює як слід.


Але техніка цінується не стільки за зовнішній вигляд, скільки за свої здібності. А можливості багато в чому визначаються якістю деталей і механізмів. Так що настав час оцінити пристрій приводу - продемонструю наочно, що і як у РОБУС 600 під корпусом.


Безпосередньо під кришкою корпусу можна побачити електродвигун і трансформатор, а над зовнішньою шестернею ще розташовується датчик системи кінцевих вимикачів - в даному випадку механічний з пружиною.

На сам привід подається звичайне електроживлення в 220 В, але двигун і аксесуарами зниження напруги до 24 В, для чого і призначений трансформатор. Варто зауважити, що даний елемент більш чутливий до зниженого напруги в мережі, ніж 220-вольтової обладнання, так що скачки в наших електромережах йому на користь не підуть - рекомендую доповнити систему стабілізатором напруги.


Двигун на подив малий. При заявленій для нього потужності в 515 Вт можна було очікувати абсолютно інших габаритів. «Видавити» з невеликого движка великі сили нереально.


Це підштовхує перевірити зазначені в техпаспорті цифри. Справа в тому, що ніде не вказано, які значення слід вказувати - номінальні або максимальні, тому одні виробники дають обидва параметри, інші обмежуються одним. Визначити номінальне значення можна множенням сили струму на напругу живлення двигуна:

2,5 А * 24 В = 60 Вт

«Стартова» потужність всього 60 Вт, під навантаженням вона зросте в 2, може в 3 рази, а наскільки можна досягти обіцяний максимум в 515 Вт - невідомо. Судячи з різниці в цифрах, це буде піковим навантаженням, витиснувши яку на коротку мить можна добити привід.

Крутний момент двигуна на зовнішню шестерню передається за допомогою черв'ячної передачі. Саме цей механізм найбільш простий, тому і найбільш відмовостійкий. Але крім принципу роботи механізму важливі і його складові - з яких матеріалів зібраний вузол.

Черв'як використовується сталевий, але на тонкому валу. Вимірювання показали, що товщина вала становить всього 8 мм, що в 2,5 рази тонше ніж у ротора якісного китайського приводу. Ще одним мінусом є проточка під стопорне кільце, де діаметр знижується до 6 мм.


Черв'як обертає внутрішню шестерню, яка в даному приводі виконана з полімеру. Крім того, що властивості самого пластику не дуже добре підходять для наших кліматичних умов (про що вже згадувалося вище), так ще й взаємодія з більш міцної сталлю буде підвищувати знос шестерні.


Від внутрішньої шестерні через сталевий вал обертання передається на зовнішню, яка і буде рухати зубчасту рейку. На жаль, тут також бачимо економію на матеріалах - використовується не сталь, а силумін. За своїми характеристиками міцності даний матеріал не йде ні в яке порівняння з металом - це продукт порошкової металургії, причому досить крихкий. Штампована, а не виточена на металообробному верстаті деталь поступається і в геометрії. Єдиний плюс - вартість набагато нижче.


Силумін і пластик цілком впораються з легкими стулками без додаткових навантажень. Так що ті ж італійці з задоволенням будуть користуватися даною моделлю і радіти тому, що не довелося переплачувати за непотрібний їм запас міцності. Але з важкими воротами в наших умовах такої техніки доведеться складно, точніше, може вийти дорого для Вас - цілком ймовірно, що шестерні періодично міняти доведеться.

Окремо варто сказати, що завдяки застосуванню черв'ячного редуктора відпадає необхідність в придбанні замків: зубчасті передачі самі блокують механізм. При зупиненому двигуні стулка переміщатися не буде - для відкривання вручну треба спочатку розблокувати механізм за допомогою спеціального ключа, який поставляється в комплекті автоматики.


В автоматичному ж режимі одним натисканням кнопки пульта Ви і відмикаєте, і відкриваєте стулку, і також одним натисканням закриваєте із замиканням.

Можливості блоку управління

Автоматика сучасності давно вийшла за рамки «відкрити / закрити»: кількість функцій і налаштувань у різних моделей може бути просто величезним. І багато хто з них дійсно корисні, але тільки при обліку, що налаштовуються вони легко - в іншому випадку мало шансів, що їх будуть використовувати.

Блок управління моделі Nice Robus 600 - RBА3 - є вбудованим, тобто вже встановленим і підключеним до механізму. Плата «захована» з спеціальному корпусі, а кнопки настройки і клеми для підключення аксесуарів виведені на поверхню блоку. Розумним є і вертикальне положення плати - на неї не буде осідати «ковдрою» пил, а на струмопровідні доріжки і елементи не потрапить конденсат.


Функцій передбачено досить багато, але настройку виробник постарався максимально спростити. Так є всього три клавіші для програмування, а світлові індикатори допоможуть тримати хід настройки під контролем. Частина значень можна залишити як є - з заводськими настройками, відкоригувавши тільки дійсно корисні в кожному конкретному випадку.

Більш того, є режим «самонавчання»- натискання буквально двох кнопок дозволяє запустити пару циклів роботи, в ході яких автоматика сама запам'ятає кінцеві положення стулки і передбачить уповільнення ходу перед ними.

Периферійні пристрої підключаються двома (а не чотирма) проводами, причому навіть полярність дотримуватися не треба - переваги універсальної шини BlueBUS. І підключити можна до 15 пристроїв. Натискання пари кнопок дозволить автоматиці самостійно провести розпізнавання підключених аксесуарів.

До корисних можливостей можна віднести плавний старт і фініш, регулювання швидкості руху стулки (8 рівнів) - щадний режим роботи продовжує термін служби автоматики. Але включення «пікове навантаження» знімає повільне прискорення на початку маневру, що корисно взимку для «зривання» стулки.

При виборі автоматичного режиму роботи можна задати час автоматичного закриття від 5 до 80 с (за замовчуванням 30 с), тоді сигнал на закривання подавати не треба - ворота закриються за таймером. В іншому випадку система буде працювати в напівавтоматичному режимі з окремими сигналами на відкривання і закривання. Покроковий режим дозволяє задавати найбільш зручну послідовність управління (відкр-стоп-закр-стоп, відкр-стоп-закр-откр, відкр-закр-откр-закр, присутність оператора або спільне використання, щоб сигнал з іншого пульта не затиснув авто)

Потужність двигуна регулюється - передбачено 8 рівнів від вкрай легких до вкрай важких воріт.

А ось «закриття після ФОТО» дозволяє автоматично закрити ворота через 5 хвилин після перетину автомобілем променя фотоелементів.

Функція «завжди закрито» перевірить ще закривання після збою в подачі електроенергії: якщо виявить відкриту стулку, то включить сигнальну лампу і через 5 з закриє ворота.

Оберігати двигун від згоряння при зіткненні з непереборною перешкодою покликана АМПЕРОМЕТРИЧНИЙ система виявлення перешкод: детектор сили струму в разі виникнення нестандартної ситуації відключить мотор.

Якщо стулка використовується і для пішохідного проходу, то зручніше задати режим «хвіртки» з відкриванням на необхідну ширину - здійснювати повний маневр не доведеться. Але якщо вирішите відмовитися від окремого входу для пішоходів, то встановіть акумуляторну батарею, інакше при відсутності електроенергії Ви не зможете дістатися до приводу, щоб перевести ворота в ручний режим.

Підключати можна кілька пар фотоелементів. При цьому є функція «фото-тест», що перевіряє працездатність пристроїв безпеки.

«Сплячий»(Або« черговий ») режим призначений для економії електроенергії - знижене енергоспоживання забезпечується відключенням периферійних пристроїв між циклами до

Сигнальна лампа може включатися одночасно з двигуном, а може почати попереднє миготіння за 3 с до початку руху.

Даний привід може використовуватися на зустрічних стулках при широкому проїзді, тоді налаштовується режим «ведений»Для синхронізації роботи з другим (« провідним ») пріводом.Соедіняются вони по шині BlueBUS.

Самодіагностика блоку управління дозволяє подавати світловий сигнал при виявленні збоїв, причому 8 видів сигналізації (миготіння з різною частотою) спрощують визначення типу помилки. Також лампа може підказувати час проведення ТО при необхідності.

Висновки та рекомендації

Nice Robus 600 - італійський привід, зібраний в Китаї, але сертифікований в Європі. Перенесення виробничих потужностей в КНР, використання пластика і силуміну, а також не надто потужних моторів, дозволило даному приводу опинитися в числі дуже привабливих за ціною. І для теплих країн це значний аргумент, але в нашій кліматичній зоні запас міцності відіграє більш значну роль.

Теоретично граничними параметрами для стулки є: вага 600 кг, довжина 8 м. Більш детальний розгляд межі зменшує до 300 кг, 4 м. Слід враховувати можливе обмерзання стулки, примерзанню і інші додаткові навантаження. Встановлюється привід на добре збалансовані і легко йдуть ворота.

Інтенсивність становить 40%, що підтверджує побутове застосування моделі. Є обмеження безперервної роботи до 7 хвилин. Не рекомендується робити більш 100 циклів на добу. Кількість циклів на годину і безперервних маневрів залежить від величини стулки: чим більше і важче ворота, тим рідше вони повинні відкриватися і повільніше рухатися.

Двигун вимагає живлення 24 В, що дозволяє встановлювати акумуляторну батарею (додаткова опція). Заявлена ​​потужність в 515 Вт є скоріше гіпотетичною, номінальна розрахункова становить 60 Вт. Рекомендується використовувати стабілізатор напруги.

Редуктор моделі містить полімерну внутрішню і силумінову зовнішню шестерні. Використання пластика вимагає точно дотримуватися діапазону робочих температур: від -20 ° С до + 50 ° С. У південних регіонах потрібно затінення приводу від сонця влітку, а при зимових морозах нижче вказаної межі обладнання слід захистити від перемерзання будь-якими доступними способами. Або вибрати модель з металевим редуктором - такі є і у компанії Nice, і у інших виробників.


Блок управління продуманий, сучасний, багатофункціональний. Налаштування максимально спрощена і детально описана в інструкціях, так що можна виконати програмування самостійно. Є кнопки для швидких налаштувань. Ряд значень можна залишити з заводськими даними, функція «самонавчання» спрощує завдання кінцевих точок і уповільнення.

Технологія BlueBUS спрощує підключення аксесуарів. До того ж блок здатний розпізнавати підключені пристрої автоматично.

Для нашого клімату краще використовувати модифікацію RB600P з індуктивними кінцевими вимикачами, а не RB600 з механічними, щоб не допомагати системі діяти в зимовий період.

Аксесуари бренду мають привабливий дизайн, але можуть бути замінені на більш дешеві аналоги при необхідності. Відповідні варіанти можна дізнатися у наших фахівців.

Остались вопросы? Телефонуйте и получайте бесплатную консультацию экспертов.