Faac TX2 868 SLH LR

Код товару
193

Є в наявності

Ціна: 971 грн.

Опис

Компанія Faac займається ворітної автоматикою понад півстоліття, так що власних розробок і патентів у неї чимало. У тому числі запатентовані технології застосовуються для удосконалення дистанційного керування.

Faac TX2 868 SLH LR - це двоканальні пульти, з робочою частотою 868,35 МГц і шифруванням за власною технологією SLH і дальнім радіусом дії завдяки розробці LR. Випускається в білому або в чорному кольорі. А зараз по порядку.


Дизайнерські особливості

Незвичайний дизайн у самих пультів даного бренду. тут натискаються не окремо стоять кнопки, а певний край одного великого диска. Опукла «точка» позначає наявність «кнопки», а намальовані поруч крапочки своїм кількістю показують її порядковий номер. Перша кнопка розташовується в правому верхньому кутку, друга - навпроти неї, в лівому нижньому.

Над диском є ​​світлодіод. Він підсвічується при подачі команд, програмуванні пультів. При цьому характер світіння дозволяє отримувати "Зворотній зв'язок".

Частота і кількість каналів

Двоканальні - мають дві кнопки, на кожну з яких може бути записана власна команда. Це може бути управління двома різними системами, наприклад, гаражними і в'їзною брамою, а може бути задано повне і часткове відкривання одних воріт.



868,35 МГц - радіочастота, на якій зв'язуються пульти з радіоприймачем, підключеним до блоку управління ворітної автоматикою.

Кодування та особливості запису пультів

SLH - тип кодування, який передбачає так званий стрибучий (динамічний) код на самообучающихся брелоках. Це означає, що випромінюється пультом сигнал змінюється за певним алгоритмом і розпізнається приймачем, в який був прописаний початковий системний код.

У той же час копії можна створити без доступу до блоку управління завдяки принципу самонавчання брелоків, але тільки від початкового головного пульта Master і при натисканні певної послідовності кнопок на ньому і новому ключів (провідному Master або підпорядкованому Slave), ще й розташованих впритул.

Спочатку пульти з автоматикою ніяк не пов'язані. Усе нові пульти є провідними, але при необхідності їх можна перевести в підлеглий режим (зворотний перехід вже неможливий). Перший пульт Master «прописується» безпосередньо в блок управління. Робиться це відповідно до інструкції до приймача з декодером, які використовуються з обраної автоматикою.


Коли вже є прописаний Майстер, можна зробити копії. Перший пульт з наявним кодом присувається впритул до нового, поєднуючись випромінювачами. На Master натискаються кнопки 1 і 2 та утримуються до початку мигання світлодіода, далі натискається вже конкретно та кнопка, команду якої треба передати. Як тільки діод перейде в режим постійного світіння, можна натискати кнопку на новому ключів, куди вказаний код і запишеться, що буде підтверджено двократним миготінням його світлодіода. Після цього кнопки можна відпускати і користуватися вже обома пультами.

З простого пульта Slave, що виконує тільки підлеглу роль, зробити копію взагалі неможливо. При цьому другорядні пульти Master (але не той, з якого сигнал записувався в приймач) цілком можна перевести в режим Slave, але повернути потім пульту «повноцінність» не вийде. Для безпеки такі ведені - найбільш надійні, так як сторонні особи можуть хіба що вкрасти пристрій, але скопіювати собі сигнал непомітно не зможуть. Виявивши пропажу, Ви можете просто змінити коди: стерти старі, згенерувати на Майстрі новий і повторити процедуру запису сигналу в приймач і на все пульти.

Для визначення, який тип у наявного пульта, слід натиснути і утримувати кнопку №1 (у правому верхньому куті), тоді просто світиться світлодіод вказує на Slave, а у Master світлодіод для початку блимає, а потім включається звичайне світіння.

Далекий радіус дії пультів

Технологія LR (скорочення від Long Range), також має патент, забезпечує збільшення вдвічі радіуса прийому сигналу. Вбудована в брелок електроніка при натисканні кнопки проводить оцінку ситуації: аналізує розташування пульта в просторі, зондує простір на наявність радіо- і електропомех, посилюючи сигнал при необхідності.

Сумісні з моделлю приймачі шифрованого сигналу

Для прийому такого «ускладненого» сигналу необхідний не тільки приймач, але і декодер, які працюють в парі. При цьому сумісні пульти серії SLH з декількома різними системами, застосовуваними з автоматикою даного бренду.

У випадках вбудованого в блок управління автоматикою декодера OMNIDEC досить підключити до плати ще радіочастотний модуль відповідної частоти - XF 868 МГц. Коди при цьому зберігаються в пам'яті самої плати управління.

При наявності 5-штирьового роз'єму на платі, а також зі зовнішніми пристроями з релейним інтерфейсом RP, використовують радіоприймачі з роз'ємом - RP2 868 SLH (двоканальний) або RP 868 SLH (одноканальний). Такі приймачі спочатку розраховані на роботу з пультами даної серії і зберігають коди в своїй пам'яті. Допускається до 250 кодів.


Підійде і комбінація багатоканального приймача з платою декодера (або декількома, по числу керованих пристроїв, до 50 шт). В якості приймача може братися PLUS1 868 - окреме зовнішній пристрій, що має власну двополюсну антену, або плата PL 868, також з антеною, але призначена для монтажу всередину FaacLight, тобто брендового сигнальної лампи. Для декодування застосовують плату MINIDEC SLH, з роз'ємним підключенням до блоку завдяки виходу типу «відкритий колектор ». Також розшифровкою може зайнятися Декодер SLH - одноканальна плата з релейним виходом для роз'ємного або клемного підключення. MINIDEC SLH при цьому здатний запам'ятати до 250 кодів, а Декодер SLH - до 1000 кодів.

Також сумісний з пультами зовнішній радіоприймач у власному корпусі: 2-канальний на 250 кодів XR2 868 C або 4-канальний, де доступні 250 кодів на перші два канали і 250 на другу пару, XR4 868 C. Такий пристрій містить відразу систему декодування. При цьому такий приймач може бути встановлений на вулиці.