Faac TX4 868 SLH LR

Код товару
196

Є в наявності

Ціна: 1104 грн.

Опис

Бренд Faac багато уваги приділяє питанням безпеки. В тому числі впроваджує новітні свої розробки в пристрої управління. зовні Faac TX4 868 SLH LR - це компактний, привабливий на вигляд брелок, в білому або чорному виконанні на вибір. Всередині він може «похвалитися» парою запатентованих технологій - особливим шифруванням SLH і розширеним радіусом подачі сигналу за технологією LR.


Дана модель - чотирьохканальна. Це означає, що випромінювати пульт здатний 4 команди. Будуть це сигнали до різних автоматичним системам (відкатним або орним воротам, стулці гаража, шлагбауму і т.д.) або різним режимам роботи однієї (повне відкривання, режим хвіртки) - залежить від Ваших потреб і побажань.

У класичних пультах кількість каналів відповідає числу кнопок. У нашому випадку також є 4 кнопки, але позначені вони лише як невеликі опуклості, розташовані по колу одного диска на брелоку. Поруч можна побачити намальовані точки, число яких показує номер даної кнопки. Перша розташована в правому верхньому куті, друга в лівому нижньому, третя в правому нижньому і остання в верхньому лівому.

Світлодіод у верхній частині пульта своїм світінням або морганням візуально підтверджує ті чи інші дії користувача, що особливо важливо при переході в режим програмування і записи пультів.

Робота пультів на радіочастоті 868,35 МГц вимагає наявності відповідного приймача.

Особливо зупинимося на технології SLH, Яка позначає розроблений компанією тип кодування з динамічним (або стрибаючим, постійно мінливих) сигналом при використанні з самонавчального брелоками. Перехопити сигнал і використовувати його повторно не вийде - на наступному кроці приймач буде очікувати код, видозмінений відповідно до певним алгоритмом, а НЕ точну копію попереднього. Зробити дубль брелока можна, але далеко не з кожного пульта, при цьому суворо дотримуючись інструкції копіювання. Так що перехоплення зловмисниками управління практично виключений.


Розберемося, як відбувається кодування. пульти даної серії можуть працювати в двох режимах: Master (головний, провідний, з повним функціоналом) або Slave (підпорядкований, ведений, з урізаними можливостями). Спочатку брелоки полнофункциональни, так що можуть свій код передавати приймача і іншим пультів, при необхідності генерувати новий системний код для «перепрошивки» системи, якщо один пристрій було вкрадено або втрачено. але можна перекласти будь-який з них в підлегле становище, щоб він тільки брав код від головного, але сам дублі робити не дозволяв. Робити це треба акуратно, так як назад повернути «урізані» функції вже неможливо.

Для початку в пам'ять приймача «прописується» код обраного пульта Master. Роблять це відповідно до інструкції, яка йде з самим блоком управління автоматикою. А ось з цього запрограмованого брелока вже можна робити дублі, використовуючи як пульти Master, так і Slave. «Прописаний» і «чистий» елемент розташовуються впритул один до одного, після чого Майстер-дзвінок програмування і передає обрану команду на потрібну кнопку нового пульта. Наскільки це просто - видно на відеоінструкції:

До речі, якщо забули, де який пульт, то досить утримувати першу кнопку пульта, тоді мигання світлодіода з переходом в рівне світіння буде ознакою режиму Master, а для Slave-режиму світло буде рівномірним спочатку.

Друга запатентована технологія, яка використовується в пультах даної моделі, це Long Range, звідки і скорочення LR в назві. Позначає вона забезпечення дальнього радіусу дії, вдвічі перевершує звичайний режим. Завдяки електроніці пульта в момент подачі сигналу проводиться аналіз ситуації: куди спрямований випромінювач пульта, чи є зовнішні Електропомехі в ефірі. Несприятливі фактори згладжуються збільшенням потужності випромінювання, щоб «добити» до приймача.


Динамічний сигнал на відміну від фіксованого вимагає більш складного розпізнавання, тому і радіоприймачі, сумісні з пультами даної серії, повинні володіти декодерами, якщо подібних «дешифраторів» не передбачено в самому блоці управління. Природно, що виробник передбачив максимально зручну сумісність своїх пультів з самими різними приводами, так що з одного пульта можна буде управляти різною автоматикою бренду.

Наявність в платі управління OMNIDEC-декодера дозволяє доповнити систему лише радіочастотним модулем XF 868 МГц, запам'ятовуванням кодів і дешифруванням займається сама плата.

Приймачі RP 868 SLH і RP2 868 SLH самі запам'ятовують і розпізнають сигнал, а підключаються до плати за допомогою 5-штирьового роз'єму або по інтерфейсу RP, який передбачає релейне з'єднання з зовнішніми пристроями.

Є багатоканальний приймач з антеною PLUS1 868 або вбудовується в сигнальну лампу плата PL 868 з антеною. Вони здатні приймати сигнал від пультів. для дешифрування ж буде потрібно плата декодера: або MINIDEC SLH (250 доступних кодів), або Декодер SLH (1000 доступних кодів). Перша використовує рознімне підключення через вихід «відкритий колектор» до плати керування, друга підключається клемних або теж роз'ємно, але завдяки релейного виходу.

При необхідності установки обладнання під відкритим небом краще використовувати зовнішній радіоприймач XR2 868 C або XR4 868 C (2-х і 4-х канальні відповідно). Тут і приймач, і система декодування зашиті в один корпус. Для кожної пари каналів відведено по 250 кодів.